teaser exterfolie

Tieto fólie môžu byť inštalované z vonkajších, alebo vnútorných strán okien.

Najpoužívanejšie sú rezidenčné fólie, ktoré sa aplikujú na sklá budov z vonkajšej strany, aby bola účinnosť fólie čo najväčšia. V prípade inštalácie z vnútornej strany dochádza k zbytočnému prehrievaniu priestoru medzi sklami (v prípade dvojskiel) pri jednoduchom skle sa zbytočne prehrieva sklo zvnútra.

Tieto exteriérové fólie majú vysokú mieru odrážania slnečných a UV lúčov a tým znižujú prehrievanie a náklady na klimatizovanie interiérov. Vašim budovám a priestorom dodajú exkluzívny vzhľad a dizajn. V ponuke máme veľké množstvo odtieňov a farebných kombinácií, ktoré sa určite prispôsobia každej budove.

Bezpečnostné fólie
V našej ponuke máme aj fólie, ktoré zabraňujú rozbitiu skla a vniknutiu do objektov. Čím je bezpečnostná fólia hrubšia, tým je sklo odolnejšie voči rozbitiu.

Novinkou a hitom tohto roku sú špeciálne fólie, ktoré zabraňujú prenikaniu UV lúčov do interiérov budov, či automobilov. Sú tónované, ale aj úplne transparentné (doslova neviditeľné). Svoje využitie majú hlavne vo výkladoch obchodov, kde zabraňujú vyblednutiu farieb tovaru (papier, oblečenie a pod.)

Fólia je farbený polyesterový film so špeciálnym matným povrchom. Je polotransparetná a slúži aj na zachovanie súkromia v interiéroch, keďže je zvonku nepriehľadná. Zároveň ale prepúšťa dostatok svetla na optimálne pracovné podmienky v interiéroch. Efektívnosť fólie je rovnaká počas denného svetla aj v noci.

Vďaka špeciálnemu výrobnemu procesu povrchov fólii Vaše sklá budu vyzerať veľmi elegantne a vďaka skvelým adhéznym vlastnostiam a 50 mikrónovej hrúbke Vám garantujeme dlhú životnosťa farebnú stálosť fólií. 

Inštalácia je veľmi jednoduchá a zvyčajne nevyžaduje žiadnu údržbu.

Okenné fólie sú dostupné v rôznych farebných tónovaniach, biele matné, bronz matné, matné šedé a matné strieborné. V súčastnosti sú už uznávané ako revolučný produkt mnohých interiérových dizajnérov. Fólie môžu byť použité na rôznych presklených miestach: výklady, úrady, sklady, nemocnice, hotely, banky, letiská, laboratóriá a pod.

V prípade záujmu o vzorky, podrobnejšie informácie a veľkoobchodný cenník nás neváhajte kontaktovať.

Will Hill UK www.w.betroll.co.uk Bookies